1 2 3
strony internetowe Mysłowice, Katowice, Śląsk strony internetowe Mysłowice, Katowice, Śląsk strony internetowe Mysłowice, Katowice, Śląsk

tel: +48 691 634 430
e-mail: biuro@web-strefa.pl

Potrzebujesz
strony internetowej?

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ PAKIET


>> porównaj pakiety

DOBIERZ OPCJONALNE DODATKI

>> lista dodatków

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

e-mail: biuro@web-strefa.pl
tel: +48 691 634 430

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Program partnerski Web-Strefa
zarabiaj polecając Nasze usługi.

Program Partnerski Web-Strefa

Zarabiaj razem z nami. Uzyskaj kod polecającego i przekazuj go innym. Każde zamówienie pakietu Web-Strefa z Twoim numerem polecającego to prowizja dla Ciebie w wysokości miesięcznej opłaty za wybrany pakiet Web-Strefa.

Aby zachęcić Naszych potencjalnych klientów do skorzystania z Twojego kodu polecającego otrzymają oni dodatkowy rabat w wyokości 30% na pierwszy miesiąc abonamentu dla wybranego pakietu Web-Strefa.


Sprawdź tabelę prowizji i przekonaj się, że warto:

WYSOKOŚĆ PROWIZJI
Pakiet Web Szablon49 zł
Pakiet Web Standard99 zł
Pakiet Web Pro-CMS149 zł
Pakiet Web E-Sklep199 zł

To ile zarobisz zależy tylko od Ciebie!


Kto może przystąpić do programu i zostać Naszym partnerem?

Każdy, kto chce z Nami zarabiać. Zarówno firmy jak i osoby prywatne. Nasi klienci automatycznie stają się Naszymi partnerami i otrzymują indywidualny kod polecającego wraz w podpisaniem umowy.


Jak zostać partnerem jeśli nie jesteś klientem Web-Strefa?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy w zakładce "kontakt" i poproś o przydzielenie kodu polecającego. Otrzymasz indywidualny kod, dzięki któremu od razu możesz zacząc zarabiać.


W jaki sposób jest wypłacana prowizja?

Po opłaceniu pierwszej faktury przez klienta, który podpisał z Nami umowę podając Twój numer polecajacego prowizja zostaje przypisana do Twojego numeru o czym automatycznie poinformujemy Cię mailowo. Jeśli jesteś Naszym klientem to otrzymana prowizja staje sie automatycznie rabatem na Twój abonament. Jesli nie jesteś klientem wystarczy, że zgłosisz się do Nas z prośbą o wypłatę prowizji. Zarobione kwoty prowizji wypłacamy juz od 200zł. W przypadku firm wypłat dokonujemy na podstawie wystawionej faktury VAT, a w przypadku osób prywatnych sporządzamy i przesyłamy specjalną umowę na podstawie której wypłacamy całą kwotę ze zgromadzonych prowizji.