1 2 3
strony internetowe Mysłowice, Katowice, Śląsk strony internetowe Mysłowice, Katowice, Śląsk strony internetowe Mysłowice, Katowice, Śląsk

tel: +48 691 634 430
e-mail: biuro@web-strefa.pl

Oferta Opcjonalne dodatki
rozbudój swój pakiet Web-Strefa o dodatkowe funkcjonalności.

Przygotowaliśmy szereg możliwości rozszerzenia wybranego pakietu Web-Strefa. Jeśli jednak w Naszej ofercie nie znajdziesz funkcjonalności jakich potrzebujesz to skontaktuj się z Nami, a my chętnie dopasujemy swoją ofertę do Twoich potrzeb.


Projekt Logo

Oferujemy wykonanie profesjonalnego wektorowego projektu logo/logotypu firmy według wymagań klienta. Logo to najważnieszy element kreacji wizualnej.


Projekt wizytówki

Oferujemy wykonanie profesjonalnego projektu wizytówki przygotowanego do druku w rozmiarze 9cm x 5cm dopasowanej graficznie do przyjętej kolorystyki i kreacji firmy.


Projekt papieru firmowego

Prawie każda firma drukuje i rozpowszechnia dokumenty wśród swoich klientów takie jak np. rachunki, faktury czy też formularze. Warto zadbać, aby ich wygląd budował zaufanie, profesjonalizm firmy i był spójny graficznie z przyjetą kolorystyką i kreacją wizerunku.


Projekt firmowej prezentacji PowerPoint

Jeśli często wykorzystujesz prezentacje PowerPoint warto zadbać o ich profesjonalną oprawę graficzną co pomoże w budowaniu wizerunku firmy i przykuje uwagę uczestników prezentacji.


Szablon aukcji Allegro

Rozwiązanie przenaczone dla firm i osób, które poza własną stroną internetową prowadzą sprzedaż w portalu Allegro. Oferujemy wykonanie profesjonalnego szablonu aukcji Allegro dopasowanego do ogólnej kreacji wizualnej firmy.


Integracja z portalem Facebook

Posiadasz firmowe konto na Facebooku lub swój Fan Page. Dzięki wysuwanemu panelu bocznemu możesz z nim połączyć swoją stronę internetową.


Dodatkowe wersje językowe

Twoja oferta ma być dostępna także dla obcokrajowców i mieszkańców innego kraju? Rozszerzymy ją o dodatkowe wersje językowe według potrzeb.


System newsletter

Chcesz szybko docierać z nowośicami i reklamami do zainteresowanych osób. Zamów system newsletter, buduj bazę kontaktów i w prosty sposób przesyłaj ważne wiadomości do całych grup użytkowników.


Aktualne ceny wymienionych dodatków znajdziesz w Naszym cenniku.